Kaleo yeniden İstanbul’a geliyor


KALEO YENİDEN İSTANBUL’DA

İzlandalı rock grubu Kaleo, ilk albümleri ‘A/B’ ile dünya çapında büyük bir çıkış yakalayarak satış rekorları kırdı. İki yıl aradan sonra İstanbul’a geri dönen grup, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

KONSER TARİHİ VE YERİ

Kaleo, Epifoni organizasyonuyla 24 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak. İsmi Hawai dilinde ‘ses’ anlamına gelen grup, enerjik performansları ve etkileyici müzikleriyle tanınıyor.

KALEO HAKKINDA

2012 yılında İzlanda’da kurulan Kaleo, vokalist ve gitarist JJ Julius Son, davulcu David Antonsson, bas gitarist Daniel Kristjansson ve gitarist Rubin Pollock’tan oluşuyor. Grubun müziği, blues, folk ve rock öğelerini bir araya getirerek benzersiz bir sound oluşturuyor. İlk albümleri ‘A/B’ ile “Way Down We Go” ve “All the Pretty Girls” gibi hit şarkılara imza atan Kaleo, dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip.

KALEO’NUN BAŞARILARI

‘A/B’ albümü, birçok ülkede platin plak kazanarak büyük bir başarı elde etti. Kaleo’nun müziği, popüler TV dizilerinde ve reklamlarda kullanılarak geniş kitlelere ulaştı. Grup, canlı performanslarıyla da tanınarak büyük konser ve festivallerde sahne aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir